Ramzes

Aktualności

Cavaliada Warszawa 2015 - Foto

9 marzec 2015

Cavaliada Warszawa 2015

W tym tygodniu odbędzie się Cavaliada w Warszawie, zamykająca cały cykl imprez Cavaliada Tour. Nasza firma będzie również obecna w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na tereny targów, w celu zapoznania się z naszą ofertą. Nasz przedstawiciel odpowie na wszystkie Państwa pytania.
Zachęcamy do wizyty!

Cavaliada Lublin 2015 - Foto

14 luty 2015

Cavaliada Lublin 2015

Już w następnym tygodniu odbędą się kolejne targi z serii Cavaliada w Lublinie. Na tak ważnej imprezie nie zabraknie również firmy C3, polskiego producenta przyczep do przewozu koni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w dniach 19-22 do pawilonu A na stoisko numer 52. Zapraszamy!

Witualne zwiedzanie - Cavaliada 2014 - Foto

16 grudzień 2014

Witualne zwiedzanie - Cavaliada 2014

Targi Cavaliada w Poznaniu już za nami. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, za zapoznanie się z naszą ofertą.
Dla osób, które z różnych przyczyn nie mogły pojawić się na targach mamy dobrą informację. Pod linkiem http://panoramy.fotoarchiwum.pl/Panoramy%203d/c3przyczepy.html możecie Państwo wirtualnie zwiedzić nasze przyczepy z tegorocznych targów.
Życzymy udanego zwiedzania!

Cavaliada Poznań 2014 - Foto

28 listopad 2014

Cavaliada Poznań 2014

Zdobywca Złotego Medalu 2013 oraz Złotego Medalu – Wybór Konsumentów 2014 firma C3 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ma przyjemność zaprosić Państwa na targi Cavaliada 2014 w Poznaniu, które odbędą się w dniach 4-7 grudnia. Nasze przyczepy można zobaczyć w pawilonie nr 8 na stoisku 37.
Zachęcamy do obejrzenia naszych przyczep.

Homologacja Europejska - Foto

16 maj 2014

Homologacja Europejska

W dniu 30.04.2014 firma C3 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością uzyskała świadectwo homologacji europejskiej. Homologacja europejska znacząco uprości proces rejestracji przyczep Ramzess na terenie Unii Europejskiej. Zapraszamy do naszej galerii oraz do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań i wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt.

Cavaliada Lublin i Warszawa - Foto

1 kwiecień 2014

Cavaliada Lublin i Warszawa

Zakończyła się Cavaliada Tour, w której Nasza firma brała udział. Były to wyjątkowe targi, ze względu na poznanych ludzi oraz niepowtarzalną atmosferę. Pozytywnym zaskoczeniem było uhonorowanie naszego produktu Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach Cavaliada w Poznaniu.
Kolejnym osiągnięciem był Złoty Medal Międzynarodowych Targów – Wybór Konsumentów. Jest to dla nas niezwykle ważne, gdyż do wygranej przyczynili się obecni i potencjalni użytkownicy.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za zapoznanie się z naszą ofertą i zapraszamy do naszej galerii.

Złoty Medal - Wybór Konsumenta - Foto

27 luty 2014

Złoty Medal - Wybór Konsumenta

Firma C3 sp. z o.o. może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem, tym razem przyznawanym przez konsumentów. Uroczyste przyznanie wyróżnienia nastąpi 3. marca 2014 podczas Gali Złotego Medalu.
Wszystkim głosującym na nasz produkt serdecznie dziękujemy.

ZŁOTY MEDAL - CAVALIADA POZNAŃ - Foto

9 grudzień 2013

ZŁOTY MEDAL - CAVALIADA POZNAŃ

Wczoraj zakończyły się targi Cavaliada w Poznaniu. Był to dla nas wyjątkowy czas. Spotkaliśmy mnóstwo ciekawych osób i producentów akcesorii jeździeckich. Mogliśmy także obserwować najlepszych jeźdźców podczas zawodów.
Przyczepa Ramzess, także cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Jej futurystyczne kształty, nowoczesne materiały oraz niekonwencjonalne rozwiązania, niewątpliwie przyczyniły się do sukcesu. Wszystkie te zalety zostały dostrzeżone przez Sąd Konkursowy, który nagrodził firmę C3 Złotym Medalem MTP.

Producent: C3 Sp. z o.o.
ul.Stary Dwór 9
43-436 Górki Wielkie
tel./fax +48 33 853 90 89
www.c3przyczepy.pl
Nasi przedstawiciele: Adam Chrapek
tel. +48 602 772 960
c3.biuro@gmail.com